Otel

Interesuje cię tani nocleg w Gdańsku. Chcesz mieć blisko do lotniska i nie zamierzasz przepłacać. Witaj w domu! Sprawdź! U nas jest jak w domu. A nawet jeszcze taniej! Oferujemy wygodne, tanie pokoje jedno, dwu i trzyosobowe w cenach – od 90 do 200 zł!
Zamieszkaj u nas, a będziesz miał blisko do lotniska! W odległości zaledwie 400m od naszego otelu znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy Gdańsk oraz przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (SKM) (dojazd z przystanku PKP Gdańsk-Wrzeszcz za 3,80 zł).
Do centrum Gdańska jest 12 km, do Sopotu 9km, a do Gdyni 16km.

 

Dlaczego Airport Otel-GDN?

Jesteśmy typowym otelem lotniskowym. Twój samolot startuje wcześnie rano, możesz u nas przenocować przed wylotem i w niecałe 10 minut rano przejść do terminalu Portu Lotniczego Gdańsk Rębiechowo (GDN). Przyleciałeś późnym samolotem i nie masz dalszego połączenia wieczorem – podejdź do nas i przenocuj w naszym obiekcie. Pracujesz przy rozbudowie lotniska lub w okolicznych biurach – możesz mieć u nas bazę noclegową. Jesteśmy tani, ale trzymamy jakość. Goście mają bezpłatny dostęp do kawy, herbaty, pieczywa i lodówki z serami, wędliną itp. . Wszystkie pokoje z łazienkami.. Sygnał Wi-Fi w każdym(!) pokoju.
Nasze najważniejsze zalety to tanie pokoje blisko lotniska w Gdańsku, wygodny i łatwy dojazd, darmowe Wi-Fi i parking dla gości.

Wyślij zapytanie